Навчальний процес

У листопаді  2017 року педагогічний колектив на засіданні педагогічної ради обговорював питання  правового  вихованням дітей.

Заняття в старшій групі - вихователь Шикула І.І.   "Ким я буду у майбутньому"   /право дитина на навчання/

Сюжетне заняття з фізкультури в середній групі.

вихователь Белла Крістіна

Як прикрасити музичну залу

Ключовими пріоритетами змістового наповнення освітнього процесу у новому навчальному році є такі:

*      національно-патріотичне виховання;

*       економічне виховання;

*      формування у вихованців навичок спілкування і ефективної взаємодії з іншими дітьми, дорослими людьми;

*       музичне виховання;

а серед засобів освітнього впливу на дитячу особистість – творча гра (сюжетно-рольова, конструкторсько-будівельна, театралізація, драматизація), а також художня література (фольклор, авторські твори) і робота з дитячою книжкою.

Пріоритети, проголошені у минулому навчальному році, зберігають актуальність і нині.

Пріоритетні змістові напрямки освітнього процесу у ДНЗ на 2016/2017 навчальний рік визначаються з урахуванням потреб сьогодення у посиленні складових соціально-морального, емоційно-ціннісного  розвитку  дітей,  покращення  їхнього  фізичного, психічного  здоров`я упродовж дошкільного дитинства. Освітня робота буде спрямована на  виховання екологічної культури дітей дошкільного віку та поповнення знань вихователів з даного питання.

Завдання на 2016 - 2017 навчальний рік

Ураховуючи аналіз освітньої роботи ДНЗ педагогічний колектив визначає пріоритетні напрямки на 2016-2017 навчальний рік:

-  Патріотичне виховання.

-  Вироблення природодоцільної поведінки у дітей.

Виходячи з цього основними завданнями на наступний рік вважати:

1.Формування екологічно мотивованої діяльності дошкільнят.
2. Застосування народної мудрості у вихованні гуманної поведінки.
3. Продовжувати роботу по створенню  умов в ДНЗ для забезпечення фізичного, психічного, духовного здоров’я дітей.