Корисні посилання

Сім’я і дошкільний заклад — два суспільні інститути, що знаходяться, біля витоків нашого майбутнього. На жаль, їм не завжди вистачає взаєморозуміння, такту, щоб почути і зрозуміти один одного.
              Непорозуміння між сім’єю і дитячим навчальним закладом тягарем лягає на плечі дитини. Як змінити такий стан речей? Як зацікавити батьків роботою ДНЗ, допомогти зрозуміти важливість єдиних вимог сім’ї і дитячого садка?Відомо, що багато хто з батьків цікавиться лише тим, як дитина їсть у дитячому закладі і чи добре її одягли, вважаючи, що дитячий садок — місце, де лише доглядають дітей, доки їх батьки знаходяться на роботі

Батькам необхідно давати не лише педагогічні знання, але й здійснювати їх практичну підготовку з питань виховання дітей. Вибір форми і методів взаємодії – це завжди спроба допомогти сім’ї щодо виконання функції виховання дитини.  Необхідно якнайшвидше зблизитися з батьками, досягти взаєморозуміння, а для цього важливо знати кожну сім’ю. Відомо, що познайомитися із сім’єю можна як до початку відвідування дитини дитячого садочка, так і впродовж перших місяців її перебування в ДНЗ.
Відвідування дітей та їх батьків — один із найважливіших напрямків взаємодії з сім’єю.

Мета таких відвідин може бути різноманітною:
1 .Ознайомлення батьків із програмою навчання, з’ясування рівня розвитку дитини.
2. Спостерігання    за умовами, в яких виховується дитина, надання необхідної допомоги батькам щодо виховання дитини, якщо вони такої допомоги потребують.
3. Розробка    спільної з батьками стратегії вдосконалення виховання і на вчання дітей та допомога членам сім’ї щодо закріплення вивченого матеріалу в домашньому середовищі.
4. Встановлення    тісного контакту з дитиною і сім’єю.